Strefa Porad

JAK DZIAŁAMY ?


Expotabor Group tworzy stoiska targowe oraz handlowe w oparciu o najnowsze trendy oraz innowacyjne rozwiązania technologiczne. Projektujemy stoiska niestandardowe, wykorzystując oryginalne pomysły. Jesteśmy otwarci na propozycje i sugestie naszych klientów. Doświadczony zespół projektantów wykona dla Państwa profesjonalny projekt stoiska w 3D, w oparciu o szczegółowe wytyczne. Stoisko jest bardzo istotnym narzędziem, tłem do sprzedaży produktu bądź do jego wyeksponowania.

PROJEKT:

Projektując stoisko z grupą naszych ekspertów musimy wziąć pod uwagę do kogo adresujemy nasze wystąpienie targowe, jakiego typu klientów chcemy przekonać do swoich usług. Głównym założeniem w projektowaniu jakim się kierujemy jest to by stoisko było jak najbardziej oryginalne w swojej formie, wyróżniające się na tle innych oraz funkcjonalne dla wystawcy. Staramy się wykorzystać maksymalnie przeznaczoną przestrzeń na dane stoisko.

EKSPOZYCJA TOWARU:

Produkt jest najistotniejszym elementem na targach branżowych zatem jego ekspozycja musi być przestronna i funkcjonalna tak aby zwiedzający miał bezproblemowy dostęp. Ważne jest to by nie wypełniać stoiska wszelkimi możliwymi produktami. Nasi eksperci wyznaczą dla Państwa odpowiednią do tego przestrzeń by oferowany przez państwa produkt był jak najlepiej wyeksponowany.  W naszej ofercie znajdą Państwo szereg ekspozytorów. Są to między innymi: podesty targowe, regały systemowe, witryna szklana systemowa, gabloty, stojaki na gadżety reklamowe itp.

OPRAWA GRAFICZNA:

Nasi projektanci zadbają również o oprawę graficzną Państwa stoiska. Opracujemy koncepcję oprawy graficznej ( wizualizacja 3D ), projekt jak i wykonanie grafiki reklamowej ( ulotki, foldery), projekt graficzny systemów wystawienniczych/ materiałów reklamowych. Oferujemy również wydruki wielkoformatowe, wycinanie ploterowe grafiki z folii, grafika przestrzenna z pleksi, pcv, styroduru, plansze reklamowe stojące, stojaki roll up, banery, szyldy, informacja wizualna obiektów, prezentacja multimedialna.  Oryginalne projekty oraz nowatorskie rozwiązania dostosowujemy do każdego klienta indywidualnie. Gwarantujemy wysoką jakość wykonania z troską o najmniejszy szczegół.

STOISKA TWORZYMY Z PASJĄ !!!

Aby realizacja stoiska przebiegała sprawnie, działamy wedle określonego planu :

  • KONSULTACJA Z KLIENTEM

Działania rozpoczynamy od rozmowy z klientem na temat zabudowy targowej bądź wyspy handlowej. Omawiamy oczekiwania klienta, staramy się aby maksymalnie zagospodarować dostępną przestrzeń oraz zatwierdzamy wstępny budżet zlecenia. Polecamy szereg rozwiązań. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, tak aby sprostać oczekiwaniom każdego Partnera biznesowego.

 

  • PRZYGOTOWANIE PROJEKTU

Po uprzednich wytycznych klienta graficy przystępują do wizualizacji wstępnego projektu. Na tym etapie zostanie przedstawiany państwu wstępny zarys stoiska, koncepcja oraz wszelkie rozwiązania związane z wyposażeniem.

 

  • UMOWA, WYCENA, FORMALNOŚCI

Po zatwierdzeniu wstępnego projektu, kiedy znane są już wymiary stoiska, materiały z jakich zostanie wykonane nasi projektanci przystępują do realizacji ostatecznej propozycji wizualizacji stoiska wraz z oprawą graficzną. Kolejnym etapem jest dokonanie formalności, podpisanie umowy z klientem, w której nasza firma zobowiązuje się do wykonania stoiska, dostarczenie zabudowy z dokładną specyfikacją na określony termin i miejsce wyznaczone przez zleceniodawcę.

 

  • BUDOWA STOISKA

Nasze zabudowy powstają w  zakładzie stolarskim, przy użyciu profesjonalnych maszyn. Grupa doświadczonych monterów zadba o solidne wykonanie stoiska dbając o najmniejszy szczegół.

 

  • TRANSPORT I MONTAŻ

Kulminacyjnym etapem naszej współpracy z Państwem jest transport, montaż stoiska oraz demontaż. Każde targi na których ma powstać stoisko czy też galeria handlowa, w której ma powstać wyspa handlowa posiada określone wytyczne w kwasji zabudowy stoiska na ich terenie. Expotabor Group skontaktuje się z daną organizacją w celu uzyskania informacji w kwestii możliwości montażu stoiska. Podczas eventu zapewniamy Państwu pełną obsługę logistyczną. Po zakończeniu imprezy nasza firma oferuje demontaż stoiska, jego konserwację oraz magazynowanie.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszą firmą w celu podjęcia owocnej współpracy.

Korzystając z naszych usług gwarantujemy pełen sukces !!!

TOP